Kuriozitete

Brenda Shtëpisë së Bardhë, pamje që do t’ju lënë pa fjalë

Shkruar nga Faktoman

Një video nga ato që nuk shihen përditë dhe që të lënë pa fjalë.

Në këto prag festash, melania Trump ka vendosur të tregojë disa nga ambjentet e shtëpisë më të famshme në botë, zbukuruar për të pritur festat sipas traditës.

Dhe kur themi zbukuruar, nuk e kemi fjalën për një pemë të madhe Krishtlindjesh, por për një magji të vërtetë që të lë pa fjalë.

“Zbukurimet përfunduan. Shtëpia e Bardhë është gati për të festuar! Ju uroj gëzuar Krishtlindjet dhe një sezon të hareshëm pushimesh”, shkruan zonja e parë e Shteteve të Bashkuara në postimin e saj.

Ndiqni videon me poshte, per t’u bindur.